wyszukiwanie zaawansowane
» Reklamacje i zwroty

Newsletter

NIE PRZEGAP WYJĄTKOWYCH OKAZJI. Dodaj swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i wyprzedażach.

 

Reklamacje i zwroty

1. Klient ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu 1 roku od daty wydania produktu.

2. Reklamacje należy zgłaszać:
a) listownie na adres: ARROW Aleksandra Piliponis-Sołoducha ul. Słoneczników 30a/2, 42-606 Tarnowskie Góry ,
b) drogą elektroniczną poprzez e-mail na adres:
arrow@sklep.arrow-collection.com,
c) za pomocą formularza dostarczonego razem z zamówieniem,

3. Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni. Każdorazowo Właściciel wysyła informację o uznaniu/odrzucenia reklamacji.

4. Klient, zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od daty wydania produktu (daty otrzymania przesyłki). W przypadku odstąpienia od umowy Klient ponosi koszty wysyłki towaru. Oświadczenie, można złożyć:
a) listownie na adres: ARROW Aleksandra Piliponis-Sołoducha ul. Słoneczników 30a/2, 42-606 Tarnowskie Góry ,
b) drogą elektroniczną poprzez e-mail na adres:
iarrow@sklep.arrow-collection.com,
c) za pomocą formularza dostarczonego razem z zamówieniem,

UWAGA: Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz przedsiębiorcy nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed upływem 14 dni. Termin na odstąpienie liczony jest od momentu otrzymania przesyłki (art. 28 ustawy  z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta), przy czym kupujący może wysłać odstąpienie jeszcze przed otrzymaniem przesyłki. Oświadczenie o odstąpieniu może zostać złożone w dowolnej formie (listem poleconym, mailem, smsem, a nawet telefonicznie). Oświadczenie musi zostać złożone w taki sposób, żeby sprzedawca się z nim zapoznał lub miał realną możliwość zapoznania się z nim. Jeśli kupujący pomylił adres mailowy sprzedawcy robiąc w nim literówką obciąża to jego, a nie sprzedawcę. 14 dzień od daty otrzymania przesyłki  jest terminem ostatecznym i po tym terminie prawo do skorzystania  z uprawnienia wygasa.

5. W przypadku skorzystania przez Kupującego z ww. uprawnienia zwrot środków pieniężnych powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.
Przejdź do strony głównej