wyszukiwanie zaawansowane
» Regulamin

Newsletter

NIE PRZEGAP WYJĄTKOWYCH OKAZJI. Dodaj swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i wyprzedażach.

 

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Sklep internetowy arrowshowroom.com, dostępny pod adresem http://sklep.arrow-collection.com/ prowadzony jest przez firmę ARROW Aleksandra Piliponis-Sołoducha z siedzibą przy ul. Słoneczników 30a/2, 42-606 Tarnowskie Góry, nr NIP: 645-227-24-15, REGON: 243627268(dalej Właściciel).
2. Sklep prowadzi sprzedaż konfekcji damskiej, dziecięcej oraz męskiej (odzieży, akcesoriów)
3. Aby bezproblemowo korzystać ze sklepu należy:
a) posiadać dostęp do internetu,
b) posiadać adresu e-mail celem zapisania się do newslettera oraz złożenia zamówienia,
c) zaakceptować pliki „cookies”,

§ 2
SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

1.Złożenie zamówienia w sklepie jest równoznaczne z zawarciem przez Klienta umowy kupna – sprzedaży zamawianych produktów z Właścicielem.
2. Zamówienia w sklepie on-line można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta rozpatrywane będą od rana następnego dnia roboczego.
3. Wysyłka zakupionego produktu/produktów realizowana jest w terminie:
a) 2 do 3 dni w jeśli chodzi o produkty, znajdujące się w magazynie, przy czym termin ten liczony jest od daty złożenia zamówienia (w przypadku wybrania formy płatności „za pobraniem”) lub od daty zaksięgowania przelewu (płatność przelewem tradycyjnym lub za pośrednictwem systemu płatności tpay.com ),

4.Sklep obsługuje tylko Klientów z zamieszkałych w Polsce lub poza nią, ale tylko i wyłącznie w krajach Unii Europejskiej

§ 3
CENY PRODUKTÓW I KOSZTY PRZESYŁKI

Ceny zamieszczane są przy produkcie, zawierają one podatek VAT i podawane są w złotych polskich. Do ceny znajdujące się przy produkcie należy doliczyć koszty przesyłki. Koszty przesyłki doliczane są do sumy zamawianych produktów (jeśli nie podano inaczej) i ponosi je Klient.
Nasze zamówienia wysyłane są tylko za pośrednictwem kuriera, wyjątek stanowią rzeczy małe, drobne, które wysyłane są listem poleconym za pośrednictwem Poczty Polskiej . Zamówienia będą wysyłane dnia następującego po dniu złożenia zamówienia. Zamówienia składane w soboty i niedziele wysyłane są w poniedziałek.

Zamówienia wysłane w piątek dochodzą w poniedziałek (nie wysyłamy zamówień z dostarczeniem na sobotę).

Koszt przesyłki na terenie Polski przy wyborze formy płatności PRZELEW wynosi 15PLN
(dostawa w ciągu dwóch dni od momentu zaksięgowania wpłaty)

Koszt przesyłki na terenie Polski przy wyborze formy płatności POBRANIE wynosi 20PLN
(dostawa w ciągu max trzech dni od momentu otrzymania zamówienia)

Przesyłki zagraniczne (tylko kraje europejskie) – koszt przesyłek został uśredniony i wynosi 60PLN (termin realizacji ustalany jest indywidualnie w zależności od miejsca docelowego). Przesyłki wysyłamy tylko po otrzymaniu płatności za zamówienie.

DARMOWA PRZESYŁKA – przy zakupach powyżej 300 PLN

§ 4
FORMA PŁATNOŚCI ZA ZAMÓWIENIA

1. Zapłaty za produkt, który ma być dostarczony można dokonać:
a) osobiście, gotówką, wybierając opcję „za pobraniem”,
b) tradycyjnym przelewem bankowym na konto bankowe Właściciela,
c) systemem płatności on-line tpay.com,

2. W przypadku wyboru opcji zapłaty: przelew bankowy w tytule przelewu/wpłaty należy wpisać imię i nazwisko lub nazwę firmy oraz oznaczenie zamówionego towaru (nr zamówienia).
3. Sklep jest podatnikiem VAT. Wystawia dokumenty sprzedaży – fakturę VAT lub paragon. W przypadku konieczności zamieszczenia na fakturze danych innych niż zamówieniu należy mailowo lub pisemnie poinformować Właściciela o wprowadzonych zmianach.

§ 5
REKLAMACJE I ZWROTY

1. Klient ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu 1 roku od daty wydania produktu.
2. Reklamacje należy zgłaszać:
a) listownie na adres: ARROW Aleksandra Piliponis-Sołoducha ul. Słoneczników 30a/2, 42-606 Tarnowskie Góry ,
b) drogą elektroniczną poprzez e-mail na adres:
arrow@sklep.arrow-collection.com,
c) za pomocą formularza dostarczonego razem z zamówieniem,
3. Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni. Każdorazowo Właściciel wysyła informację o uznaniu/odrzucenia reklamacji.
4. Klient, zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od daty wydania produktu (daty otrzymania przesyłki). W przypadku odstąpienia od umowy Klient ponosi koszty wysyłki towaru. Oświadczenie, można złożyć:
a) listownie na adres: ARROW Aleksandra Piliponis-Sołoducha ul. Słoneczników 30a/2, 42-606 Tarnowskie Góry ,
b) drogą elektroniczną poprzez e-mail na adres:
iarrow@sklep.arrow-collection.com,
c) za pomocą formularza dostarczonego razem z zamówieniem,
5. W przypadku skorzystania przez Kupującego z ww. uprawnienia zwrot środków pieniężnych powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.

§ 6
PRZERWY TECHNICZNE

1. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za brak dostępu do Sklepu spowodowany czynnikami o charakterze siły wyższej.
2. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do przerw w dostępie do Sklepu spowodowanych jego serwisem technicznym, pracami konserwacyjnymi lub pracami nad polepszeniem funkcjonalności Sklepu. Jednocześnie Sprzedawca zobowiązuje się do dołożenia wszelkich starań, by wspomniane przerwy odbywały się w godzinach nocnych i trwały jak najkrócej.

§ 7
DANE OSOBOWE I POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. Administratorem danych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, jest firma ARROW Aleksandra Piliponis-Sołoducha z siedzibą przy ul. Słoneczników 30a/2, 42-606 Tarnowskie Góry. Dane osobowe przetwarzane są w następujących celach:
a) w związku z koniecznością realizacji umowy sprzedaży na podstawie zamówienia złożonego w sklepie on-line arrowshowroom.com przez Klienta,
b) w związku z rejestracją konta Klienta w sklepie arrowshowroom.com,
c) w związku z obsługą reklamacji i zwrotów wynikających z zawartej umowy sprzedaży na odległość,
d) dla celów związanych z przesyłaniem newslettera (pod warunkiem wyrażenia stosownej zgody przez Klienta),
e) w związku z korespondencją Właściciel/Kupujący
f) dla potrzeb technicznych sklepu arrowshowroom.com
2. Każdy Klient sklepu arrowshowroom.com ma prawo wglądu i aktualizacji danych dotyczących jego osoby. Podanie danych ma charakter dobrowolny, choć jest to niezbędne, by mogły zostać zrealizowane cele wskazane w pkt. 1 niniejszego Działu.
3. Właściciel sklepu arrowshowroomcom jest uprawniony do ujawnienia danych osobowych przez siebie administrowanych jedynie podmiotom uprawnionym na podstawie obowiązujących przepisów prawa.
4. Informacje zawarte w logach dostępowych mogą zawierać różne dane np. adres IP. Właściciel sklepu arrowshowroom.com wykorzystuje je wyłącznie w celach technicznych. Właściciel sklepu zastrzega sobie możliwość udostępniania danych, o których tu mowa, do podmiotów uprawnionych na podstawie przepisów szczególnych (np. organom ścigania).
5. Sklep arrowshowroom.com wykorzystuje „cookies”.

§ 8
POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Właściciel sklepu arrowshowroom.com informuje, że wszelkie zamieszczane na stronach internetowych sklepu znaki handlowe (loga, logotypy, nazwy marki etc.), materiały graficzne, zdjęcia podlegają ochronie prawnej.
2. Właściciel arrowshowroom.com zwraca uwagę, że sklep zawiera treści chronione prawem własności intelektualnej, chronione prawem autorskim (treść zamieszczona w sklepie, układ graficzny, grafiki, zdjęcia etc.). Klienci oraz osoby odwiedzające sklep zobowiązują się do przestrzegania praw własności intelektualnych (w tym autorskich praw majątkowych oraz praw własności przemysłowej takich jak prawa wynikające z rejestracji znaków towarowych) przysługujących Właścicielowi oraz podmiotom trzecim.
3. Wszystkie nazwy produktów oferowanych do sprzedaży przez sklep są używane w celach identyfikacyjnych i mogą być chronione i zastrzeżone na podstawie przepisów Ustawy Prawo własności przemysłowej.
4. W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, w tym zwłaszcza kodeksu cywilnego, ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego, a także ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.
5. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 20.06.2016

ZWROTY

Jak mogę zwrócić zakupiony produkt?

Ubrania podlegające zwrotowi powinny być w idealnym stanie (nieużywane, nieprane, z wewnętrznymi metkami i bez poprawek) i posiadać paragon. Zwroty w ARROW są zawsze bezpłatne, a na dokonanie ich użytkownik ma 14 dni od daty zakupu. Zwrotów należy dokonywać w tym samym kraju, w którym produkt był zakupiony. Aby dokonać zwrotu z domu, można poprosić o tę usługę za pośrednictwem strony internetowej. Aby dokonać zwrotu, należy wykonać następujące kroki:

1- Zlokalizować paragon wysłany przez nas wraz z zamówieniem i zaznaczyć na nim artykuły, które użytkownik chce zwrócić.

2- Zapakować przeznaczone do zwrotu artykuły oraz paragon.

3- W kolejnych dniach odebrać kwotę zwrotu za pomocą tej samej formy płatności, której użyto przy zakupie.
*Tylko w przypadku przesyłki do domu.

Kiedy otrzymam zwrot pieniędzy?

Po zaakceptowaniu przez nas zwrotu i przetworzeniu go przez bank (szacowany czas trwania tej operacji różni się w zależności od banku), użytkownik otrzyma e-mail potwierdzający z informacją, iż za kilka dni otrzyma na konto należną kwotę. Co powinienem zrobić, jeśli zwrócona mi kwota jest błędna? Jeśli zwrócona kwota jest błędna, należy skontaktować się z arrowshowroom.com pod adresem e-mail arrowshowroom.com najszybciej jak to możliwe. Należy pamiętać, iż ARROW zastrzega sobie prawo odmowy zwrotów zadeklarowanych lub wysłanych po upływie określonego czasu lub jeśli towar nie znajdowałby się w takim samym stanie, w jakim zostały doręczony.

WYMIANA

Jak mogę dokonać wymiany towaru?
Jeśli pragnie Pan/i dokonać wymiany artykułu z domu, prosimy o złożenie wniosku o zwrot poprzez swoje konto na naszej stronie internetowej oraz o zrobienie nowego zamówienia online.

Ile mam czasu na wymianę produktu?
Zakupione produkty można wymienić w terminie do 14 dni od daty zakupu.

PRODUKT WADLIWY LUB USZKODZONY

Co mogę zrobić, jeśli otrzymany produkt jest wadliwy?
Jeśli wyjątkowo użytkownik otrzyma wadliwy produkt, powinien skontaktować się z Nami pod adresem arrowshowroom.com. Postaramy się rozwiązać problem najszybciej jak to możliwe.

Formularz odstąpienia od umowy


Przejdź do strony głównej