Personal stylist – usługi

Nazywam się Aleksandra Piliponis-Sołoducha i wraz z powstaniem marki ARROW postanowiłam się przekwalifikować z controllera finansowego na osobistą stylistkę. Wierzę w moc ubrań, wierzę, że odpowiednio dobrany wizerunek, pozwoli na odzyskanie pewności siebie oraz wiarę w realizację własnych celów. Lubię pracować z ludźmi, rozmawiać, słuchać a stosowanie ubrań jako narzędzi może być prostym sposobem na zmianę swojego życia na lepsze.

 

Wielokrotnie stajemy przed trudnościami z wyborem strojów na stylizacje okolicznościowe, zastanawiamy się jaki powinien być nasz wizerunek biznesowy, kupujemy ubrania ulegając chwilowemu zachwytowi i fascynacji. Jeśli uważasz, że Ty również stajesz przed problemami tego typu znacznie częściej niż byś chciała zachęcam Cię do skorzystania z mojej oferty.

Jakie usługi wchodzą w zakres oferty?

Przegląd szafy powiązany z analizą sylwetki

Założę się, że masz szafę pełną ubrań a jednak każdego ranka zadajesz sobie pytanie: „w co się ubrać” i konsekwentnie załamujesz ręce. Ciągle nosisz te same ciuchy, ponieważ nie wiesz co ze sobą zestawić i jak stworzyć z rzeczy które posiadasz całkiem nowy, świeży zestaw.

Potrzebujesz WIETRZENIA SZAFY!

Na czym polega usługa?

Umawiamy się na spotkanie

Przyglądamy się Twojej sylwetce,

omawiamy tryb życia, ulubione ubrania, szukamy spójności i szukamy kompromisu.

Przeglądamy Twoją szafę

eliminując z niej ubrania, które kolorystycznie i fasonowo nie pasują do Ciebie.

Zainteresowana? Skontaktuj się z nami

Zakupy ze stylistką

Wyruszamy na polowanie. Wybieramy galerię handlową, siadamy przy kawie i o obieramy plan działania: określamy rodzaj sylwetki, szukamy odpowiedniego stylu by zachować spójność pomiędzy osobowością a style życia, a potem pozostaje nam już tylko to najlepsze czyli szukanie odpowiednich dodatków, zestawów, butów – zakupy będą proste i przyjemne – gwarantuję.

Zakupy online

To najodpowiedniejsza oferta dla zabieganych. Umawiamy się na rozmowę telefoniczną, w międzyczasie na mój adres mailowy przesyłasz zdjęcie, ustalamy Twoje oczekiwania, budżet – wszystko zapisujemy w podsumowującym mailu, do którego możesz wprowadzić dodatkowe uwagi … i po definitywnym ustaleniu potrzeb ja działam w internecie a Ty masz wolne i czekasz na efekt końcowy.